Közlemény – 2016.01.13.

A Magyar Nők Szövetsége pert indított a Fővárosi Bíróságon a 2016.01.10-én az Alfahír weboldalon írt cikkben közölt valótlan állítások miatt, a szervezet nagy nyilvánosság előtti jó hírnév megsértése címen. A szervezet sajtó helyreigazítási kérelmére a hírportál nem reagált.

A Magyar Nők Szövetsége feljelentést tett a rendőrségen ismeretlen tettes ellen rágalmazás miatt a 2016.01.10-én az Alfahír portálon megjelent cikk miatt.

Az Alfahír cikkben megjelentek valótlan állításokat tartalmaznak, a Magyar Nők Szövetségének nem tagja Gulyás Erzsébet deteki alpolgármester, a fia K. István által elkövetett cselekményhez pedig semmilyen köze sincs a szervezetnek.

A Magyar Nők Szövetsége elítéli az állatkínzást, elvei szerint pedig minden erőszakos cselekményt legyen az ember vagy más élőlény ellen.