Országos Nőkonferencia

Magyar Nők Szövetsége tisztelettel meghívja az

ORSZÁGOS NŐKONFERENCIÁRA

„Szövetségben és Partnerségben” – címmel.

Időpont: 2013. március 4-8.

10.00 – 17.00 között a fenti időpontokban

Helyszín: Magyar Nők Szövetsége

1062 Budapest, Andrássy út 124.

A konferencia célja, hogy a sokszínű magyar nőtársadalom aktuális társadalmi, gazdasági és szociális helyzetéről a felkért kutatók, szakemberek segítségével valós képet mutasson. A résztvevő civil szervezetek hozzászólásaikkal a társadalmi tapasztalataikat mutathatják be, valamint lehetőség van szakmai eszmecsere kezdeményezésére az adott nap témakörében.

Az Országos Nőkonferenciára várjuk a női civil szervezetek jelentkezését, bíróság által bejegyzett vagy bejegyzés nélkül működő nőközösségeket, illetve minden olyan civil formációt, mely női kérdésekkel foglalkozik.

Részvételi szándékot az alábbi címre és időpontig kérjük:

2013. február 15-ig az info@nokszovetsege.hu címen.

A regisztáricós űrlapot: a www.nokszovetsege.hu oldal “Programok” menüpontjában találhatja.

Részvételi díj nincs.

konferencia programját szintén a www.nokszovetsege.hu oldal “Programok” menüpontjában találhatja.

Bővebb információ: www.nokszovetsege.hu

Oszvald Szilvia, programvezető